Uncategorized

Увага!

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 6-А класу, Голеню Софію, яка посіла ІІІ місце у Міжнародному турнірі Edu-do cup, який відбувся 01.02.2020 р. у Талліні (Естонія)! Бажаємо подальших перемог і здобутків!

Любов

Поточний тиждень в учнів 2-Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) був присвячений такій важливій цінності, як любов, адже дитина потребує батьківської любові як необхідної умови її зростання,психологічного комфорту, затребуваності і значущості. Відсутність любові чи втрата її є важким випробуванням для людини, що може мати негативні наслідки. Усе це учні зрозуміли, створюючи сенкан “Любов”, працюючи з прислів’ями та висловами відомих людей про любов на уроках української мови. На уроці праці учнями була створена яскрава композиція “Парасолька любові”, яка здатна захистити усю їх родину і друзів від негараздів. Гарним підсумком тижня стали учнівські презентації на тему “Що таке любов?”, які проілюстрували як добре діти зрозуміли способи прояву любові та її види.

Музей ілюзії

Учні 8-А класу (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) отримали безліч вражень і позитивних емоцій в Музеї ілюзій. Незвичайний формат закладу дозволяє не просто оглядати експозиції, а і взяти активну участь. Діти мали можливість поринути у світ фотоілюзії, побувати в різних локаціях та поглибити свої знання з фотомистецтва.

“Як вберегтися від вірусних захворювань”

30 січня учні 6-х класів спілкувалися з представником ГО “Здорове людство” на таку актуальну сьогодні тему “Як вберегтися від вірусних захворювань”. Діти дізналися про різновиди вірусів, про заходи профілактики, а також про шляхи зміцнення свого здоров’я та імунітету.
#healthyforlife

День пам”яті героїв Крут

29 січня в нашій школі відзначили 102 річницю бою під Крутами. Учні 10-А класу (вчитель історії Єгоров Руслан Владиславович), які нещодавно вивчали цей матеріал на уроках історії України підготували інформацію про бій для своїх молодших товаришів. Окрім загальної історичної інформації у відзначенні була присутня і мистецька складова. Софія Татаркіна натхненно продекламувала вірші українських поетів присвячені тематиці Крут. Пам’ять про героїзм захисників України живе у віках.

Вечір пам’яті

28 січня в Київській Малій академії наук🔭 відбувся вечір пам’яті Леоніда Каденюка – першого 🚀астронавта України, Героя України🇺🇦, присвячений 69-річниці з дня його народження. Захід відвідав учень 10-А класу, член МАН, Завадський Антон та вчитель фізики, Голота Оксана Василівна. МАНівці мали змогу поставити запитання дружині космонавта, Вірі Юріївні Каденюк, та дізнатися більше про героя. З великим задоволенням і цікавістю оглянули експозиції музею🖼️.

Хімічні досліди

Сьогодні під час уроку хімії ⚗️учні 11-А класу (вчитель Пагута Людмила Олексіївна) мали цікавий досвід, а саме вимірювали кислотності 👩‍🔬різних природних та штучних середовищ. Діти з задоволенням проводили дослідження👨‍🔬🔬, будували графіки 📈📊щодо кислотності різних фруктових соків, бюветної, водопровідної та бутильованої води за допомогою нової цифрової лабораторії👨‍🔬, а також зробили практичні висновки про доцільність вживання чи використання певних продуктів💦. Продовжуємо експерименти⚛️!
#досліджуєморазом

Зі святом!

Я співаю про тебе, прекрасна країно,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя Україно,
Незалежна та славна слов’янська земля!

З Днем Соборності!

З Днем Соборності України!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829