Uncategorized

#деньгідностітасвободи Здобувачі освіти 10-Б класу (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) підготували відеопроєкт до Дня гідності та свободи за участі здобувачів освіти 11-А, 9-А, 6-А класів та при допомозі вчителя історії Єгорова Руслана Владиславовича.

https://www.facebook.com/930376883773686/videos/838432726914583

З Днем гідності та свободи!

#деньсвободитагідності

“Creative romb”

19 листопада команда школи “Creative romb” взяла участь у районній он-лайн-вікторині від ШАРМу (Шевченківська Активна Районна Молодь) (куратор команди Бойчук Марія Олександрівна).

Вітаємо!

Учениця 4-Б класу (класний керiвник Величко Наталя Сергіївна) вихованка київської ДЮСШ “Лiдер” (тренер Подопрiхiна М.Д ) Калiна Анастасiя взяла участь у Першому етапі Всеукраїнських змагань юних фігуристів UKR.FS COMP. FOR YOUNG SKATERS (1 part) ‘ ODE 2020, який минулого вікенду відбувся в Одесі. Спортсменка змагалась у довiльнiй програмi зi спортсменками з Одеси, Харкова, Днiпра та Бiлої Церкви. Зараз триває пiдготовка до 2-го етапу змагань, у якому Анастасiя вiзьме участь на початку грудня. Побажаємо успiхів !

7-Б клас (класний керівник Федорова Марина Юріївна) #моєТілоМоєДіло

#моєТілоМоєДіло

В рамках проєкту «Моє тіло — моє діло» в 6-А класі (класний керівник Бережна Світлана Миколаївна) були проведені «рухливі» уроки. Діти активно, із задоволенням брали участь у руханках. Дуже важливо виховувати молоде покоління фізично розвиненим, загартованим. Успіх нашого життя залежить від стану здоров’я. «Здоров’я — це дорогоцінність, і притому єдина, заради якої варто не тільки не шкодувати часу, сил, праці і всяких благ, але і жертвувати заради нього часткою самого життя, оскільки життя без нього стає нестерпним і принизливим,»— так сказав М.Монтень. Діти створили буклети «Корисні звички», які допоможуть зміцнити здоров’я. Як писав М.Зощенко:«Керувати звичками і створювати їх — ось один з основних принципів керівництва своїм тілом».#моєТілоМоєДіло

Проєкт “Моє тіло-моє діло” в 5-Б класі (класний керівник Скок Оксана Сергіївна) #моєТілоМоєДіло

#healthyforlife

12 листопада 2020 року в 6-А класі (класний керівник Бережна Світлана Миколаївна) відбулася година спілкування «Основні правила безпеки руху пішоходів». Учні удосконалювали знання основних правил безпеки поведінки пешоходів на вулиці, розвивали вміння контролювати свою поведінку. Діти активно брали участь у грі—завданні «У королевстві Дорожніх знаків», грі «Назви знак». Здобувачі освіти розігрували сценки по темі «Безпека пішохода». Все це сприяло усвідомленню важливості дотримання правил дорожнього руху, вихованню культури поведінки дітей на вулиці.#healthyforlife#моєТілоМоєДіло

Проєкт “Моє тіло-моє діло” в 6-Б класі (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна)#моєТілоМоєДіло

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30