Uncategorized

Шумомір

На уроці природознавства (вчитель Голота Оксана Василівна) учень 5-А класу, Кравчук Іван, презентував шумомір. Проводили вимірювання у класі та з’ясовували вплив шуму на здоров’я людини.

Форум М-18

Президент учнівського самоврядування Настя Обідіна та учні 10-А класу (класний керівник Луценко Ірина Василівна) взяли участь у форумі “М-18- ми можемо більше”. Діти дізналися, які якості повинен мати лідер завдяки уроку лідерства від мера столиці В. Кличка, мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять. Також учні взяли участь у різних майстер-класах таких як: “територія нових можливостей для кожного”, “Happy teens”, “Київська МАН – територія успіху”. Завершальною ноткою форуму став фронтмен гурту “Антитіла”, молодіжний посол UNICEF, Тарас Тополя, який розповів, як правильно прагнути і досягати цілі. Учні залишилися натхненними і задоволеними.

Тиждень математики і інформатики

Минув Тиждень математики та інформатики. Відбувся конкурс усного рахунку, конкурс малюнків “Комп’ютерний вірус”, КВК з інформатики, “Сірникова олімпіада”, яка сприяла розвитку логічного, неформального та швидкого мислення. Крім того діти розв’язували задачі практичного змісту: задачі на відсотки (депозити), складання кошторису на ремонтні роботи, геометричні задачі та кросворди.

Веселі перерви напередодні свята)

Веселі перерви напередодні свята)

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

“Героїв країна-моя Україна”

Учні 9-б класу (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) відвідали загальнорайонний захід “Героїв країна-моя Україна” на базі в/ч А-0222 окремого президентського полку ім. гетьмана Б.Хмельницького.

2-В клас (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В’ячеславівна)

2-В клас (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В'ячеславівна)

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

“Козацькому роду немає перероду “

Сьогодні до Дня захисника України та Дня українського козацтва в учнів 6-Б класу( класний керівник Федорова Марина Юріївна) відбувся захід на тему “Козацькому роду немає перероду “. Учні брали участь в різноманітних конкурсах. А кінець свята закінчився чашечкою ароматного чаю та смаколиком. Учні отримали море задоволення та весело провели час.

Інтерактивне заняття

В 5-Б класі (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відбулося інтерактивне заняття, в ході якого діти дізналися дещо про історію українського козацтва та про свято захисників України. ї

брейн-ринг «Ми козацького роду!»

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва учні 10-А (класний керівник Луценко Ірина Василівна) та 11-А класу (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) взяли участь у брейн-рингу «Ми козацького роду!» У грі діти продемонстрували неабиякі знання з історії українського козацтва.

“Гра сенсів”

4-А клас грав сьогодні та “Гру сенсів”. Саме в цьому віці людина має обрати для себе головні цінності і жити за ними, щоб бути щасливою.
#valueshappyukraine

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031