СШ №41

Тільки в малюванні діти із самого початку вільні від обмежень, і саме тому надають йому перевагу з поміж усіх видів художньої творчості. ​Образотворча діяльність відкриває для дітей можливості творити самим, за власним задумом. Учні 2- Б класу  (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) здійснили новий етап відкриття індивідуальних можливостей–пробувавши малювати ніжками, застосовуючи різні кольори .

Перший етап-тренування: діти розпочали індивідуально розфарбовувати малюнки;

другий етап: діти поділилися на міні групи та на спільному аркуші, попередньо обговоривши ідею, відтворювали свої неймовірно яскраві шедеври.

Даний тип уроку допоміг учням 2- Б класу відкрити для себе нову техніку малювання, згуртуватися, поспілкуватися, послухати музику, зарядитися позитивною енергією, полоскотати себе пензликом по п’ятах , отримати море позитиву та задоволення від навчального процесу.

Тиждень БЖД

З 18 по 22 вересня в школі відбувся Тиждень безпеки життєдіяльності, в рамках якого пройшли різноманітні заходи, орієнтовані на здобуття та закріплення учнями найважливіших в житті знань та навичок. Проводилися веселі та тематичні перерви, брейн-ринги та вікторини, пізнавально-розважальні інтерактиви та багато іншого.

Кампанія у президенти

Міжнародний день миру 21.09.2017 р.

ми за мир 17 (відео)

Свято українського словника

Сьогодні учні 5-А класу (класний керівник Бойчук Марія Олександрівна) та 5-Б класу (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) відвідали Свято українського словника. Цей захід, проводиться щороку і покликаний популяризувати українську книжку, насамперед словники, “які є фундаментом для поглибленого вивчення та використання мови й концентрованим джерелом знань. Адже серед книжкового надбання кожної цивілізованої нації словники посідають особливе місце, вони є свідченням духовного потенціалу народу, рівня розвитку його культури.”

Засідання Speaking Club

Молодь за безпеку дорожнього руху!

БДР 20.09.17 (відео)

“Увага! Діти на дорозі!”

Закінчився місячник “Увага! Діти на дорозі! “. Протягом місяця діти брали активну участь у акціях, конкурсах та інших заходах, спрямованих на профілактику дорожньо-транспортних пригод та засвоєння учнями знань щодо безпечної поведінки та правил безпеки дорожнього руху.

Не жартуй з вогнем!

Змагання з легкої атлетики

Команда школи взяла участь у змаганнях з легкої атлетики та посіла 5 місце.
Вітаємо спортсменів!