СШ №41

До Всесвітнього дня мистецтва

Ми починаємо малювати раніше, ніж читати й писати. Читаємо й пишемо дотепер, а малюють тільки професіонали.В. СухомлинськийСаме під таким гаслом учні 6-7 класів (вчитель Бойчук Марія Олександрівна) відчули себе справжніми професіоналами і відтворили та “скопіювали” цікаві й відомі ілюстрації до Всесвітнього дня мистецтва.

Day is full of meetings in School #41

What a wonderful day!

Day is full of meetings in School #41! Our teachers and students were absolutely happy to meet with the Apple International School, Dubai !Form 3 & 4, using animations, picture collage, comic apps Form 6 & 9 Students carried out The STEAM project: Designing/ upgrading a playground for the school«Green Home»with energy conservation Form7 Students shared the presentation on the World Cultures, their varied cultural heritage, promoting the World PeaceWe are encouraged to discover new ways of excellence and to enjoy the experience !Stand ready for further cooperation. See you soon online, our new friends.

Віртуальні перегони

Сьогодні здобувачі освіти 10-А класу змагалися у знанні німецької мови та свят і традицій (вчитель Давиденко Катерина Володимирівна) під час віртуальних перегонів. Перемогла дружба!

Правила спілкування

Уміння правильно побудувати процес міжособистісних комунікацій має особливе значення. Для розуміння цього процесу здобувачі освіти 3- Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) у рамках Тижня громадського здоров’я повторили правила спілкування з однолітками та дорослими. Тільки дотримуючись правил, спілкування буде допомогати знаходити спільну мову, а не штовхати до конфліктів.#healthy_for_life

#дистанційна_освіта_скарби

Режим веселощів на уроці англійської мови в 5-Б класі (вчитель Скок Оксана Сергіївна) – turn on. Піднімаємо енергетичний рівень знань – done. Миттєвий зворотній зв’язок

#дистанційна_освіта_скарби

Здобувачі освіти 6-А класу (класний керівник Холошевська Катерина Петрівна) у рамках Тижня громадського здоров’я зібралися за “круглим столом”. Питання, які порушили учасники, виявились актуальними для сьогодення:

-Якими є складові громадського здоров’я?

-Що і в якій мірі впливає на здоров’я людини? –

За якими ознаками можна проаналізувати свій стан? Корисними виявились “Десять заповідей для здорового життя”.

#healthy_for_life

Спостереження за прекрасним

Запорука фізичного здоров’я – здоров’я емоційне. Один із способів його покращення – спостереження за прекрасним. Де ми можемо знайти прекрасне? В природі, у витворах мистецтва. Зараз, нажаль неможливо насолоджуватися роботами видатних художників в музеях, тому 4-А клас (класний керівник Галісевич Ірина Юріївна) вирішив відтворити картини в домашніх умовах. Це дійсно надихає, наповнює позитивом. Насолоджуйтесь! #скарбниця_людяності #healthy_for_life

А great opportunity

Today we had a great opportunity to meet our partners from the Apple International School Dubai. The inclusion team shared their experiences and different practices that can help educate children with special needs. It was also agreed that there would be further coperation in the future.

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня 1961 року весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток». На честь цієї події 12 квітня весь світ відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики. Здобувачі освіти 3- Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) вітають всіх з цією подією!

“Мікрозелень”

Паростки майбутнього – так називають пророщене насіння. Це-справжня комора вітамінів та антиоксидантів, що зміцнюють імунітет. Учениця 11-А класу Обідіна Анастасія виконала проєктну роботу “Мікрозелень” (вчитель Пагута Людмила Олексіївна)

Квітень 2021
« Бер