СШ №41

“Музей просто неба в Пирогові”

Сьогодні 4-Б клас (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) відвідав Національний музей народної архітектури та побуту України 🇺🇦 (“Музей просто неба в Пирогові”). Це архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України. Діти з превеликим задоволенням побували на Поліссі, Поділлі, Слобожанщині, Полтавщині🏡…..Познайомилися з побутом, традиціями цих регіонів та отримали чудовий 🌈настрій від такої змістовної та пізнавальної екскурсії!

у світі коміксів

Учні 3-А (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) і 4-А (класний керівник Рижкова Світлана Борисівна) мали сьогодні можливість відвідати бібліотеку 📚 ім. Т. Шевченка і познайомитися з виставкою коміксів юних переможців 🏆 конкурсу “ЧитайСвіт”. Діти зрозуміли, що таке магічна сила читання 📖 та спробували самостійно створити та презентувати свої власні 👬🏳️‍🌈комікси.

Фестиваль-конкурс “Небачене Євробачення” (куратор проекту Сопочкіна Олена Валеріївна).

Тиждень географії

З 13.05 по 17.05 у школі проходив тиждень географії🌎, під час якого були проведені конкурс стінівок та географічні вікторини.
Закінчився тиждень щорічним фестивалем – конкурсом “Небачене євробачення”. Діти мандрували країнами світу 🇪🇺🇬🇧🇯🇵🇺🇸🇫🇷🇯🇲🇲🇩🇮🇩 та насолоджувалися культурою цих країн🗼. По закінченню учасники отримали нагороди 🏆, дипломи та призи.
Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука 🗺️🌍корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями📖.

Екскурсія Таємниця магії Карпат

16 травня учні 5-Б класу (класний керівник Федорова Марина Юріївна) і 6-Б класу (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України🇺🇦 .Під час пізнавальної інтерактивної екскурсії Таємниця магії Карпат ⛰️✨🌳🌲🏞️діти перенеслися на Закарпаття, Буковину, Гуцульщину 18-19 ст.та зайшли у гості до справжнього мольфара.

АртВесна триває…

З Днем вишиванки!

“Європа починається з тебе”

15 травня учні 10-А класу долучилися до онлайн-уроку “Європа починається з тебе”, під час якого дітям розповіли про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

#декадамузики

Здобувачі освіти нашого закладу продовжують знайомитися з відомими композиторами та їх творами.
#декадамузики
#ArtVesna
#виховуємоінтелектуальнуелітуразом

“Знайомство з вічними цінностями”

З нагоди відзначення дня сім”ї відбулися тренінги “Знайомство з вічними цінностями” для здобувачів освіти, вчителів та батьків.
Для відповідального громадянина, людини світу важливо розпочинати знайомство з вічними цінностями з раннього віку. Під час тренінгу діти дізналися що саме вважається вічними цінностями і розказали що є важливим для них.
#happyukraine

Травень 2019