СШ №41

Зі святом!

Я співаю про тебе, прекрасна країно,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя Україно,
Незалежна та славна слов’янська земля!

З Днем Соборності!

З Днем Соборності України!

Зі святом!

День обіймів

День обійм 2020

21 січня 2020 Міжнародний день обійм #41

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.

Меморіал “Зала пам’яті загиблих в АТО”

Напередодні Дня Соборності України 5-Б клас (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відвідав меморіал “Зала пам’яті загиблих в АТО”. Діти вшанували полеглих військовослужбовців усіх військових та правоохоронних формувань, які віддали своє життя в боях за Україну.

First meeting with Mrs. Neffie

This year’s first meeting with Mrs. Neffie took place on Friday. It began 🏁 with a warm-up in a playful way. Our students described pictures, studied the technique of survival,🏃gave advice 🙋to each other how to act in a variety of life situations🚴🚦🚧🚫. All activities were very interesting🌞❗❗

” Аварійна ситуація в дорожньому русі”

У 5-Б класі (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відбулося заняття з безпека життєдіяльності ” Аварійна ситуація в дорожньому русі”.
Діти ще раз пригадали правила безпеки дорожнього руху, усвідомили, що потрібно бути обережними та чемними один до одного. Зменшення кількості нещасних випадків в результаті дорожньо-транспортних пригодах відповідальністю кожного з нас. Це унеможливить створення аварійних ситуацій і як наслідок збереже здоров’я і життя.

“Лихослів’я – хвороба чи мода?”

З метою профілактики вживання лайливих, образливих слів та нецензурної лексики, проявів агресії в учнівському середовищі, сприянню формуванню навичок спілкування без використання «лайливих» слів в 9-А класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) була проведена акція “Лихослів’я – хвороба чи мода?”. Учні переглянули відеоролики, в яких почули думку населення про людей, які використовують “лайливі”слова та створили пам’ятку “Лихослів’я свідчить про…”
#культурамовлення

лепбук “Птахи взимку”

17.01.2020 року учні 2-В (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина Вячеславівна) в рамках інтегрованого курсу “Я досліджую світ” колективно зробили лепбук “Птахи взимку”.
#новаукраїнськашкола

“Лихослів’я? Є альтернатива!”

У 11-А класі (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) відбулася година спілкування: «Лихослів’я? Є альтернатива!». Діти взяли учать у анкетуванні з вивчення вживання лихослів’я; проаналізували, як енергетично слово може впливати на особистість; довели, що потрібно частіше проявляти доброту, милосердя, терпимість, повагу до людей; вчитися аналізувати ситуації, нейтралізувати свій гнів. Здобувачі освіти зрозуміли, що потрібно перестати лаятися самому, виробляти в собі відразу до лихослів’я, уникати спілкування з людьми, що лаються. Учні опрацювали пам’ятку щодо подолання в собі лихослів’я, ознайомилися з Кодексом України про адміністративні правопорушення, а саме: про покарання за нецензурну лайку в громадських місцях та вживання лихослів’я.
Лихослів’я – це екологічна катастрофа української мови, тому потрібно формувати негативне ставлення до цього явища шляхом надання інформації про його вплив на здоров’я, розвиток особистості та про значення і силу слова в житті людини.
#культурамовлення

Січень 2020