СШ №41

Вітаємо!

Щиро вітаємо учня 10-А класу, Писарєва Владислава, який посів ІІ місце у Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивної акробатики в багатоборстві серед чоловічих пар у віковій категорії 12-18 років!

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 6-А класу, Писарєву Марію, яка посіла І місце у Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивної акробатики в багатоборстві серед змішаних пар у віковій категорії 12-18 років!

День української мови та писемності

9 листопада ми відзначили День української мови та писемності. Сьогодні діти писали радіодиктант єдності, взяли участь у конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика, цікаво провели “веселу перерву” та позмагалися у вікторині “Слово до слова – складеться мова”.

“Здоровим бути – престижно!”

9.11.2018 року у 1-В класі (класовод Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) відбулася виховна година-сторітеллінг “Здоровим бути – престижно!”. У рамках виховної години учні зробили ранкову зарядку на свіжому повітрі, взяли участь у спортивних змаганнях, виконали роботу у техніці кляксографія.

Естафета “Радій світу-обери життя!” продовжується. 8А передає естафету 10-А класу

"Радій світу-обери життя!"

Естафета "Радій світу-обери життя!" продовжується. 8-А клас передає естафету 10-А класу.

Опубліковано Спеціалізована школа 41 П'ятниця, 9 листопад 2018 р.

активні рухливі перерви

активні рухливі перерви з використанням інтерактивної Smart-підлоги)

НУШ

07.11.2018 р.  Палочки Кюзенара – складання замкненої і незамкненої ламаної. Підрахунок ланок і вершин ламаної.

Проектна робота на уроці природознавства

На уроці природознавства (вчитель Голота Оксана Василівна) учень 5-Б класу Онофрійчук Всеволод презентував проектну роботу – прилад, за допомогою якого можна побачити сузір’я зоряного неба.

“Читаки. Писаки. Малюваки”

06 листопада учні 3-4 класів відвідали відкриття виставки дитячої ілюстрації “Читаки. Писаки. Малюваки” у бібліотеці імені. Т. Шевченка.

Лекція з фінансової грамотності

Питання фінансової грамотності сьогодні актуальні, як ніколи. Вони безпосередньо пов’язані з реаліями сучасного життя, і тому важливі не лише для дорослих, а й для дітей, майбутнє яких починається вже сьогодні.
Сьогодні учні 10-А та 11-А класів нашої школи під час лекції, яку провели викладачі КНЕУ ім. Гетьмана, дізналися багато нового про гроші та для чого вони потрібні, а також про правильне їх використання. Отримали відповіді на питання, як правильно заощадити та скласти бюджет.

Листопад 2018
« Жов