СШ №41

#зупинимобулінгразом

19.09 в 2-Б класі ( класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) було проведено тренінгове заняття Спілкування між однолітками”. Під час його проведення діти покращили навички комунікацій з товаришами,навчилися розуміти особливості один одного.

Гарний настрій

Всім відомо: в якому настрої розпочнеш день, так його і проведеш! Учні 9-А класу (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) піклуються, щоб навчальний день молодших школярів розпочинався позитивно, весело та безтурботно з рухливих та веселих ігор!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Четвер, 19 вересня 2019 р.

#зупинимобулінгразом

Сьогодні вчителі продовжили обговорення з дітками теми булінгу. У 10-А класі (класний керівник Луценко Ірина Василівна) і в 5-Б класі (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відбулися заходи, метою яких було сформувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги. Діти ще раз переконалися, що булити-не круто! Краще- дружити)
#зупинимобулінгразом

Зовнішній вигляд, мовa, поведінка, успішність навчання, соціальний статус – все це може стати причиною цькування дитини. Щоб не допустити цього в 4-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) був проведений інтерактивний захід “Моє улюблене життя без булінгу”. Круглий стіл переговорів допоміг збалансувати відносини один з одним, діти поділилися позитивною енергетикою, розглянули ситуації з життя кожного, які не варто повторювати, навчилися знаходити шляхи вирішення проблем не ображаючи оточуючих, позбулися страхів цькування.
#зупинимобулінгразом

Протибулінговий захід у формі гри на зміцнення дружніх стосунків відьувся у 1-Б класі (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) на тему: ” Стався до друзів так, якби ти хотів, щоб ставилися до тебе”. Діти переконалися, що кожен може бути добрим другом, а наш колектив – найбільш згуртованим. Ми – справжня команда, сім’я, де панує комфортна атмосфера та гарний настрій)

#зупинимибулінгразом

Триває профілактична робота в рамках Всеукраїнського тижня без булінгу. В 8-А класі (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) провели заняття з елементами тренінгу “Зупинимо булінгу!”, а в 9-Б класі (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) обговорювали тему толерантності.
#зупинимибулінгразом

#веселіперерви

Веселі перерви-це не лише спосіб провести активно😀🤸 перерву, але й можливість зарядитися позитивом✨ на весь день🌈. Саме так сьогодні і сталося з дітками, які під час перерв з величезним задоволенням грали в 🎳боулінг))
#веселіперерви

#зупинимобулінгразом

У 5а класі (класний керівник Малько Аліна Олександрівна) відбувався круглий стіл на тему “Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання”. Здобувачі освіти обговорили проблему булінгу в сучасному середовищі. Метою круглого столу було виховати у здобувачів освіти почуття толерантності, бути небайдужим до чужого горя, запобігати дитячому насиллю.
#зупинимобулінгразом#всеукраїнськийтижденьбезбулінгу

Проектна робота на уроках фізики

На уроці фізики (вчитель Голота Оксана Василівна) учениця 7-Б класу Куліш Діана презентувала проект про винаходи, що змінили наше життя та цікаві факти з історії фізики.

#щасливівчителі41

#щасливівчителі41 підхопили хвилю проекту управління освіти #Fitnessосінь. Дякуємо #YevgeniyaYarova за драйвову ідею та море позитивних емоцій!
#власнийприкладздоровийвчительздоровадитина

Вересень 2019