СШ №41

Зі святом!

Я співаю про тебе, прекрасна країно,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя Україно,
Незалежна та славна слов’янська земля!

З Днем Соборності!

З Днем Соборності України!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.

Зі святом!

Зі святом!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.

День обіймів

День обійм 2020

21 січня 2020 Міжнародний день обійм #41

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.

Меморіал “Зала пам’яті загиблих в АТО”

Напередодні Дня Соборності України 5-Б клас (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відвідав меморіал “Зала пам’яті загиблих в АТО”. Діти вшанували полеглих військовослужбовців усіх військових та правоохоронних формувань, які віддали своє життя в боях за Україну.

First meeting with Mrs. Neffie

This year’s first meeting with Mrs. Neffie took place on Friday. It began 🏁 with a warm-up in a playful way. Our students described pictures, studied the technique of survival,🏃gave advice 🙋to each other how to act in a variety of life situations🚴🚦🚧🚫. All activities were very interesting🌞❗❗

” Аварійна ситуація в дорожньому русі”

У 5-Б класі (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відбулося заняття з безпека життєдіяльності ” Аварійна ситуація в дорожньому русі”.
Діти ще раз пригадали правила безпеки дорожнього руху, усвідомили, що потрібно бути обережними та чемними один до одного. Зменшення кількості нещасних випадків в результаті дорожньо-транспортних пригодах відповідальністю кожного з нас. Це унеможливить створення аварійних ситуацій і як наслідок збереже здоров’я і життя.

“Лихослів’я – хвороба чи мода?”

З метою профілактики вживання лайливих, образливих слів та нецензурної лексики, проявів агресії в учнівському середовищі, сприянню формуванню навичок спілкування без використання «лайливих» слів в 9-А класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) була проведена акція “Лихослів’я – хвороба чи мода?”. Учні переглянули відеоролики, в яких почули думку населення про людей, які використовують “лайливі”слова та створили пам’ятку “Лихослів’я свідчить про…”
#культурамовлення

лепбук “Птахи взимку”

17.01.2020 року учні 2-В (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина Вячеславівна) в рамках інтегрованого курсу “Я досліджую світ” колективно зробили лепбук “Птахи взимку”.
#новаукраїнськашкола

“Лихослів’я? Є альтернатива!”

У 11-А класі (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) відбулася година спілкування: «Лихослів’я? Є альтернатива!». Діти взяли учать у анкетуванні з вивчення вживання лихослів’я; проаналізували, як енергетично слово може впливати на особистість; довели, що потрібно частіше проявляти доброту, милосердя, терпимість, повагу до людей; вчитися аналізувати ситуації, нейтралізувати свій гнів. Здобувачі освіти зрозуміли, що потрібно перестати лаятися самому, виробляти в собі відразу до лихослів’я, уникати спілкування з людьми, що лаються. Учні опрацювали пам’ятку щодо подолання в собі лихослів’я, ознайомилися з Кодексом України про адміністративні правопорушення, а саме: про покарання за нецензурну лайку в громадських місцях та вживання лихослів’я.
Лихослів’я – це екологічна катастрофа української мови, тому потрібно формувати негативне ставлення до цього явища шляхом надання інформації про його вплив на здоров’я, розвиток особистості та про значення і силу слова в житті людини.
#культурамовлення

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031