СШ №41

“Світ майбутньої професії”

“Яка глибока думка закладена в словосполученні «вибір професії», скільки викликає воно емоцій та сподівань і водночас скільки породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення, це щаслива або розбита доля, активне, творче, радісне життя чи байдуже, пасивне існування.”
Щиро дякуємо Yevgeniya Yarova за організований 18 березня профі-тур закладами проф-тех освіти для батьків наших майбутніх випускників.
І продовжуючи тему саме професійно-технічної освіти 19 березня на базі нашого закладу відбувся масштабний профорієнтаційних захід “Світ майбутньої професії”, під час якого учні 8-9 класів з величезним задоволенням приміряли на себе такі різноманітні ролі в процесі великої кількості майстер-класів: плетіння косичок, виконання зачісок, овочевої нарізки прикрашання печива, виготовлення прикрас для печива, декорування солодощів, виготовлення флористичних композицій, в”язання морських вузлів, розпис хною, гравіювання по металу, боді-арт, виготовлення ювелірних прикрас, зборка-розборка автомата, декоративна штукатурка та багато інших. Діти щасливі і задоволені)

Тиждень української мови та літератури і зарубіжної літератури

З 11.03.2019р. по 15.03.2019 н.р. в нашому закладі освіти проходив тиждень української мови та літератури і зарубіжної літератури.
Метою всіх проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашогожиття, поглибити знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка, формувати вміння використовувати здобуту інформацію у творчій діяльності, розвивати творчу ініціативу, вміння самостійно працювати з додатковою літературою, працювати в групах, виховувати інтерес до зарубіжної літератури, підвищувати рівень декламаторських здібностей. Протягом тижня відбувалися конкурси, флешмоби, КВК, літературні вікторини, брейн-ринг та інші заходи.

#зукраїноювсерці

“Ігри патріотів”

"Ігри патріотів"

В рамках проекту "Бути здоровим-модно" відбулися змагання між учнями старших класів, під час яких діти демонстрували свою спритність, милу, витримку і …творчий підхід до спорту. (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна, вчитель фізичної культури Лукашук Олександр Михайлович). Кожна людина – будівник храму, що називається його тілом.Генріх Торо

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

“З добротою в серці”

Учні 41-ої залюбки долучаються до Міжнародного соціального проекту Книга Добра.

Дітей, які навчаються в 3-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) “Книга добра” та її дописувачі надихнули на добрі вчинки. Здобувачі освіти підготували листівки з побажаннями від щирого серця незнайомим людям, приготували власноруч гостинці та пригощали перехожих, закликали бути добрішими та відкритішими до оточуючих, рідних та близьких. Цей проект дав можливість дітям зрозуміти, що світ без добрих та позитивних вчинків не буде таким яскравим та цікавим. #Творімодоброразом!

“Авангард. У пошуках четвертого виміру.”

15 березня в рамках проекту #ArtVesna 8-А клас (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) відвідав Центр сучасного мистецтва М17. В рамках екскурсії “Авангард. У пошуках четвертого виміру.” діти ознайомилися з творами Олександра Богомазова, Василя Єрмилова, Олександри Екстер, Давида Бурлюка, Анатолія Петрицького, Бориса Косарева, Олександра Родченка, Марії Синякової та Віктора Пальмова, а також мали можливість насолодитися аудіовізуальним шоу, яке оживило найяскравіші приклади світового авангарду.

“Шоколадний будинок”

15 березня в рамках проекту #ArtVesna учні 9-А класу відвідали Мистецький центр “Шоколадний будинок”, Київська НКГ. Вони прослухали цікаву екскурсію та відвідали чотири зали: Білу залу, Залу у стилі “модерн”, Мавританську та Візантійську зали та мали змогу дізнатися цікаві факти про життя 19 століття.

День українського добровольця

14 березня до Дня українського добровольця відбулися хвилини інформування “Народ мій є, народ мій буде, ніхто не перекреслить мій народ!” #зукраїноюусерці

Музей ім. Ханенків

14.03.2019 5-А клас ( класний керівник Стрюкова Раїса Юріївна) відвідав Музей мистецтв імені Ханенків, який презентував експозицію «Східна колекція». В музеї діти ознайомилися з колекціями чотирьох великих експозиційних комплексів — «Мистецтво буддизму», «Мистецтво Китаю», «Мистецтво країн ісламу», «Мистецтво Японії». Діти взяли участь у квест, шукали експонати за фрагментами малюнка і дізналися багато цікавого про визначні пам’ятки мистецтва та їх історію.
#ArtVesna

Вітаємо!

Учні 10-А класу Чорна Софія та Іванов Віктор (учитель української мови та літератури Шликова Вікторія Володимирівна) перемогли у Національному проекті для десятикласників «Моя кар‘єра в Україні» конкурс есе «Моя майбутня професія». Вітаємо переможців!

“Життя без сміття”

14.03.2019 року у 1-В класі нової української школи (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) відбувся захід “Життя без сміття”. Діти вчилися розпізнавати знаки маркування на пакувальних матеріалах, сортувати сміття, надавати непотрібним речам друге життя (виготовлення пракраси). #світдовколапроситьлюбові

Березень 2019
« Лют